Glol.pl - serwis do dzielenia się śmiesznymi obrazkami i listami typu Buzzfeed

Michał Prysłopski, 09-09-2014

We wrześniu 2014 odświeżony został serwis wykonany oryginalnie w czerwcu 2013. Łączył treści tworzone przez użytkowników, dzielenie się w serwisach społecznościowych z technologiami mobilnymi (responsive web design, liquid layout). Teraz został wzbogacony o artykuły typu "10 zdjęć, które zmieniły świat"


Aktualizacja 09.2014: serwis ma wymienioną skórkę i mechanizm „niekończącej się strony głównej” — przy przewijaniu przez użytkownika doczytuje kolejne śmieszne obrazki korzystając z technologii AJAX


Klient dostarczył projekt graficzny, plio.pl zajęło się stworzeniem serwisu korzystając zarówno ze standardowych mechanizmów Plio CMS (treści tworzone przez użytkowników, moderowanie, kategoryzacja, ułatwienia dla SEO, obsługa portali społecznościowych) jak i z mechanizmu automatycznie dostosowującego wygląd strony do ekranu, na którym jest prezentowany (komputer stacjonarny, tablet, telefon).

System, który stworzyliśmy automatycznie dostarcza też treści z serwisu gLOL.pl do aplikacji na telefony komórkowe przygotowywanych przez klienta.


Oryginalny adres: https://www.plio.pl/article/glol-pl-serwis-do-dzielenia-sie-50.html
Copyright © 2005-2017 by Plio.pl